بهترین جراح بینی در زنجان + راهنمای عمل بینی در زنجان

عمل بینی در زنجان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین جراحی‌های زیبایی در بین مردان و زنان است که می‌تواند تاثیر به سزایی در زیبایی چهره فرد داشته باشد. اما برای رسیدن به نتیجه ایده آل و مطلوب از عمل باید به بهترین جراح بینی در زنجان مراجعه کنید تا بتواند با کمک مهارت و تجربه‌ای که در این زمینه به دست آورده تغییرات مناسبی را متناسب با سایر اجزای صورت فرد اعمال کند.
اما چگونه می‌توان یک دکتر خوب برای عمل بینی در زنجان از بین پزشکان بسیاری که در این زمینه مشغول به فعالیت می‌باشند پیدا کرد؟

عمل بینی در زنجان

ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص راهنمای عمل بینی در زنجان به صورت کامل توضیح بدهیم و به معرفی لیست برترین پزشکان جراح بینی در زنجان نیز بپردازیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

بهترین جراح بینی در زنجان چه کسی است؟

بهترین جراح زیبایی بینی در زنجان کسی است که بتواند علاوه بر توجه به زیبایی بینی و چهره فرد، سلامت وی را در نظر داشته باشد و تنها به منافع مالی خود توجه نکند. در واقع یک پزشک خوب زمانی که بداند بیمار وی به انجام جراحی احتایجی ندارد این را صادقانه منتقل می‌کند.

به صورت کلی یک دکتر خوب برای عمل بینی در زنجان بایستی ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

  • از تخصص و تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد.
  • مطب تمیز و مرتب و همچنین پرسنل با اخلاقی نیز داشته باشد.
  • از تکنیک‌های روز دنیا مطلع باشد و از جدیدترین تجهیزات برخوردار باشد.
  • اخلاق حرفه‌ای و دلسوزانه داشته باشد و در مورد نتیجه جراحی با بیمار صادق باشد.
  • و مهم‌ترین معیار اینکه، سلامت بیمار را در اولویت قرار بدهد و تنها به منافع مالی توجه نکند.

[irp posts=”1096″ name=”هزینه عمل بینی در مشهد سال 1401 چقدر است؟”]

لیست بهترین جراحان بینی در زنجان

در این بخش از مقاله ما قصد داریم تا لیستی از بهترین دکتر جراح پلاستیک و زیبایی بینی در زنجان را همراه با بیوگرافی مختصری از این پزشکان و ارائه چند نمونه کار برای شما نشان بدهیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

✓ دکتر آیدین مهدخواه جراح زیبایی بینی در زنجان

دکتر آیدین مهدخواه متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در زنجان هستند.

دکتر آیدین مهدخواه زنجانایشان تاکنون بیش از 10 هزار جراحی موفق در کارنامه خود به ثبت رسانده‌اند. دکتر مهدخواه در زمینه جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی صورت، جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس‌ها، جراحی سر و گردن، تیروئید و حنجره، تزریق ژل و بوتاکس و …. مشغول به فعالیت می‌باشند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه عمل بینی دکتر آیدین مهدخواه را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر مهدخواه در زنجان 3

✓ دکتر داریوش ناظمی جراح زیبایی بینی در زنجان

دکتر داریوش ناظمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در زنجان هستند.

دکتر داریوش ناظمی زنجانایشان در زمینه‌های جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک، ابدومینوپلاستی، لیفت بازو، ژنیکوماستی، تزریق ژل و بوتاکس و …. مشغول به فعالیت می‌باشند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر داریوش ناظمی را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر ناظمی در زنجان 1
نمونه جراحی بینی دکتر ناظمی در زنجان 2
نمونه جراحی بینی دکتر ناظمی در زنجان 4

✓ دکتر داوود مقبولی اصل جراح زیبایی بینی در زنجان

دکتر داوود مقبولی اصل متخصص جراحی دهان، فک و صورت در زنجان هستند.

دکتر داوود مقبولی اصل زنجانایشان در سال 1394 و از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تبریز موفق به دریافت تخصص خود در رشته جراحی فک و صورت شدند. پس از آن به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه مشغول به فعالیت گردیدند و در حال حاضر نیز در زمینه جراحی زیبایی بینی، جراحی فک و صورت و …. در زنجان مشغول به فعالیت می‌باشند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه عمل زیبایی بینی دکتر داوود مقبولی اصل را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر مقبولی در زنجان 1
نمونه جراحی بینی دکتر مقبولی در زنجان 2
نمونه جراحی بینی دکتر مقبولی در زنجان 3

✓ دکتر مشهود تقی لو جراح زیبایی بینی در زنجان

دکتر مشهود تقی لو متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در زنجان هستند.

دکتر مشهود تقی لو زنجاندکتر تقی لو دارای بورد تخصصی از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشند. ایشان در زمینه‌های جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی صورت، جراحی سینوزیت و پولیپ بینی و …. مشغول به فعالیت می‌باشند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر مشهود تقی لو را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر تقی لو در زنجان 1
نمونه جراحی بینی دکتر تقی لو در زنجان 2
نمونه جراحی بینی دکتر تقی لو در زنجان 3
نمونه جراحی بینی دکتر تقی لو در زنجان 4

✓ دکتر محمد علی قربانیان جراح زیبایی بینی در زنجان

دکتر محمدعلی قربانیان متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در زنجان هستند.
دکتر محمد علی قربانیان جراح بینیایشان در زمینه‌های مختلفی همچون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی صورت، بلفاروپلاستی، اتوپلاستی، تزریق ژل و چربی، بوتاکس و … مشغول به فعالیت می‌باشند.

در ادامه می‌توانید چند نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر قربانیان را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر قربانیان در زنجان 2
نمونه جراحی بینی دکتر قربانیان در زنجان 3

✓ دکتر علیرضا جان دانه جراح زیبایی بینی در زنجان

دکتر علیرضا جان دانه متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در زنجان هستند.

دکتر علیرضا جان دانه زنجان

ایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی، جراحی ترمیم بینی، جراحی زیبایی پلک و یا بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی گوش و یا اتوپلاستی و … مشغول به فعالیت هستند

در ادامه نمونه کار جراحی زیبایی بینی دکتر علیرضا جان دانه را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر جان دانه در زنجان

✓ دکتر علی شهرستانی جراح زیبایی بینی در زنجان

دکتر علی شهرستانی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در زنجان هستند.
دکتر علی شهرستانی زنجانایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک، جراحی گوش یا اتوپلاستی، جراحی ترمیم بینی و … مشغول به فعالیت می‌باشند.

مراحل انجام عمل بینی در زنجان

عمل بینی در زنجان مانند سایر شهرها شامل چند مرحله می‌باشد که متقاضی باید برای انجام جراحی بینی این مراحل را طی کند. مراحل انجام جراحی بینی در زنجان به شرح زیر می‌باشد:

مراحل جراحی زیبایی بینی در زنجان

1- مراجعه به بهترین جراح بینی در زنجان

عمل بینی یکی از حساس‌ترین جراحی‌های زیبایی است که باید توسط یک دکتر جراح بینی خوب در زنجان انجام گیرد. از این رو بیمار قبل از اقدام به جراحی بایستی زمان و وقت کافی برای انتخاب دکتر زیبایی بینی خود صرف کند تا بتواند به نتیجه مطلوب از آن دست یابد.

2- گرفتن وقت جراحی بینی

پس از مراجعه به پزشک مورد نظر و انجام معاینات لازم، در جلسه مشاوره و توسط پزشک متخصص، زمان مناسب برای انجام جراحی بینی تعیین می‌گردد.

3- انجام آزمایشات لازم

برای انجام جراحی بینی، یکسری آزمایشات و همچنین گرفتن عکس‌های آتلیه‌ای لازم است که بیمار قبل از تاریخ تعیین شده برای انجام عمل بینی خود بایستی آن‌ها را انجام بدهد. آزمایشات می‌تواند شامل آزمایش خون، انجام سی تی اسکن در صورت نیاز و … باشد.

4- مراجعه به بیمارستان و یا کلینیک

در روز عمل، بیمار بهتر است با یک همراه به بیمارستان و یا کلینیک مورد نظر مراجعه کند. معمولا قبل از انجام جراحی بایستی پرونده تشکیل شود و بیمار نیز برای انجام عمل آماده گردد.

5- انجام جراحی بینی

جراحی بینی توسط بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی (با توجه به تشخیص و نظر پزشک متخصص) انجام می‌گیرد. تمامی تغییرات لازم بر روی بینی اعمال می‌شود و در نهایت بیمار به اتاق ریکاوری منتقل می‌گردد.

انجام جراحی بینی در زنجان

6- ترخیص بیمار از بیمارستان

گاهی اوقات لازم است که بیمار به مدت یک شبانه روز بعد از جراحی بینی در بیمارستان بستری شود تا معاینات و بررسی‌های لازم صورت گیرد. اما برخی اوقات نیز با تشخیص پزشک، بیمار پس از چند ساعت از جراحی بینی خود می‌تواند مرخص گردد.

[irp posts=”1042″ name=”بهترین جراح بینی در مشهد + نمونه کار دکتر عمل بینی”]

انواع روش‌های جراحی بینی در زنجان

انجام جراحی زیبایی بینی در زنجان می‌تواند به دو صورت جراحی بینی بسته و جراحی بینی باز صورت گیرد، که به شرح زیر می‌باشند:

جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش بسته، پزشک جراح تنها برش‌های کوچکی در داخل سوراخ‌های بینی ایجاد می‌کند و هیچ گونه برش خارجی بر روی بینی زده نمی‌شود. در واقع تمامی تغییرات لازم از داخل سوراخ‌های بینی اعمال می‌گردد به همین دلیل جراح هیچ گونه دید مستقیمی بر روی اجزای داخلی بینی نخواهد داشت.
این نوع از جراحی بیشتر برای مواقعی انجام می‌شود، که بینی به تغییرات بسیار کوچکی احتیاج داشته باشد و برای اعمال تغییرات گسترده‌تر و همچنین رفع مشکلات ساختاری و تنفسی روش مناسبی نمی‌باشد.

جراحی بینی به روش باز

اما در جراحی بینی به روش باز، علاوه بر اینکه پزشک برش‌هایی در داخل سوراخ‌های بینی ایجاد می‌کند، برش خارجی نیز بر روی کلوملا صورت می‌گیرد که با کمک آن پوست بینی از روی ساختار داخلی آن جدا می‌شود. در این زوش پزشک می‌تواند با دید مستقیم تمامی تغییرات لازم را بر روی بینی اعمال کند.
از این رو این روش از جراحی برای اعمال تغییرات گسترده مانند برداشتن قوز بینی و یا برطرف کردن مشکلات تنفسی همچون پولیپ بینی، انحراف بینی و … مناسب می‌باشد.

فرق عمل بینی باز و بسته

 توجه داشته باشید که انتخاب روش مناسب برای انجام جراحی بینی، به شرایط بیمار و همچنین نظر پزشک متخصص پس از انجام معاینات و بررسی‌های لازم بستگی دارد.

انواع مدل‌های عمل بینی در زنجان

عمل بینی در زنجان می‌تواند به چند صورت عمل بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و عمل بینی ترمیمی انجام گیرد که در ادامه به توضیح هر کدام از این مدل‌ها پرداخته شده است:

  • جراحی بینی گوشتی در زنجان

عمل بینی گوشتی در زنجان برای بینی‌هایی استفاده می‌شود که دارای خصوصیات خاصی مانند پوست ضخیم، غضروف ضعیف‌تر، نوک بینی گردتر و … می‌باشد. این نوع از جراحی نسبت به بینی‌های استخوانی دارای حساسیت بیشتری است. گاهی اوقات نیز برای تقویت بینی‌های گوشتی در زمان جراحی نیاز به پیوند غضروف می‌باشد.
از این رو برای انجام جراحی بینی گوشتی در زنجان باید در انتخاب جراح و متخصص نهایت دقت را داشته باشید تا بتوانید نتیجه ایده آلی از جراحی به دست آورید.

  • جراحی بینی استخوانی در زنجان

عمل بینی استخوانی برعکس بینی‌های گوشتی دارای غضروفی قوی‌تر و پوستی نازک‌تر می‌باشند، به همین دلیل نسبت به بینی‌های گوشتی می‌توانند جراحی راحت‌تری داشته باشند. از ویژگی‌های بارز بینی‌های استخوانی می‌توان به داشتن قوز بر روی پل بینی اشاره کرد که اندازه آن در افراد مختلف متفاوت است.
دوره نقاهت جراحی بینی استخوانی نسبت به بینی‌های گوشتی کمتر است و معمولا دارای کبودی و التهاب کمتری نیز می‌باشند.

عمل بینی استخوانی

  • جراحی بینی ترمیمی در زنجان

یکی دیگر از انواع جراحی زیبایی بینی در زنجان، عمل ترمیم بینی است. گاهی اوقات افراد پس از انجام جراحی بینی متوجه مشکلاتی در آن می‌شوند. این مسائل می‌تواند هم در ظاهر بینی و هم در ساختار داخلی بینی و به عنوان مشکلات تنفسی ظاهر شود. در صورتی که بیمار نیاز به انجام مجدد جراحی داشته باشد به این عمل، جراحی ترمیم بینی گفته می‌شود.

[irp posts=”408″ name=”ورم نوک بینی گوشتی بعد از عمل”]

کلام آخر

از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار دارد می‌تواند تاثیر به سزایی در زیبایی چهره فرد داشته باشید، از این رو هماهنگی و تناسب آن با سایر اجزای صورت از مهم‌ترین معیارها برای داشتن چهره ای زیباتر می‌باشد.
انتخاب بهترین جراح بینی در زنجان نیز یکی از نکات مهم در رسیدن به نتیجه مطلوب و ایده آل از جراحی زیبایی بینی است، به همین دلیل بایستی برای انتخاب و پیدا کردن پزشک متخصص زمان و وقت کافی بگذارید.
همچنین شما می‌توانید با مشاهده نمونه کارهای بیشتر از پزشکان و جراحان مورد نظر خود و اطلاع از تجربیات سایر بیماران جراح متخصص تصمیم گیری راحت‌تری در مورد انتخاب پزشک داشته باشید.

[irp posts=”1225″ name=”هزینه عمل بینی در کاشمر + بهترین دکتر”]

منابع: ایران دکتر آنلاین، plasticsurgery