هزینه عمل بینی در مشهد سال 1402 + عوامل موثر بر قیمت

هزینه عمل بینی در مشهد چقدر است؟ چه عواملی بر روی قیمت جراحی بینی تاثیرگذار هستند؟ آیا قیمت عمل بینی در مشهد برای همه افراد یکسان است؟ آیا بیمه بخشی از هزینه عمل بینی را پرداخت می‌کند؟ عمل بینی با قیمت 2 یا 3 میلیون در مشهد امکان پذیر است؟

این‌ها بخشی از سوالاتی است که در این مقاله قصد داریم تا به آن‌ها پاسخ بدهیم و اطلاعات دقیقی در خصوص هزینه عمل بینی در مشهد نیز در اختیار شما بگذاریم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی مشهد، با مشاورین ایران دکتر آنلاین به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید:

هزینه عمل بینی در مشهد سال 1402

هزینه جراحی بینی در مشهد نیز مانند سایر شهرها با توجه به عوامل مختلفی می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند.
به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت ثابتی را برای تمامی افراد در نظر گرفت و متقاضیان بایستی برای اطلاع از هزینه نهایی جراحی بینی خود به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایند.

هزینه عمل بینی در مشهد

به صورت کلی هزینه عمل بینی در مشهد و در سال 1402 را می‌توان در حدود 14 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در نظر گرفت.

در جدول زیر می توانید هزینه انواع جراحی بینی در مشهد را مشاهده نمایید:

انواع عمل بینی قیمت جراحی بینی در مشهد
عمل بینی گوشتی شروع قیمت از 15 میلیون تومان
عمل بینی استخوانی شروع قیمت از 14 میلیون تومان
عمل بینی ترمیمی شروع قیمت از 20 میلیون تومان
عمل انحراف بینی شروع قیمت از 10 میلیون تومان

قیمت‌های ذکر شده در جدول بالا تقریبی هستند و برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی در مشهد بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

عوامل موثر بر روی قیمت جراحی بینی

عوامل بسیاری هستند که می‌تواند هزینه جراحی بینی را تحت تاثیر خود قرار بدهد، از این جهت قیمت عمل بینی در مشهد برای افراد مختلف یکسان نیست و این هزینه می‌تواند کاملا متفاوت باشد.

از جمله فاکتورهای موثر بر روی هزینه جراحی بینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان تخصص و مهارت پزشک
 • نوع عمل (گوشتی/استخوانی)
 • میزان پیچیدگی جراحی بینی
 • هزینه آزمایشات قبل از جراحی
 • تکنیک به کار رفته در جراحی
 • نوع بیهوشی(بیهوشی عمومی/بیحسی)
 • هزینه بیمارستان و یا کلینیک خصوصی
 • هزینه ویزیت دکتر و داروهای تجویز شده

فاکتورهای موثر بر روی هزینه جراحی بینی

کاملا واضح است که هر چه میزان تخصص و مهارت پزشک در زمینه جراحی بینی بیشتر باشد، هزینه بیشتری را نیز از بیمار خود دریافت می‌کند.
همچنین هزینه کلینیک‌های خصوصی به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته‌تر و ارائه خدمات بیشتر به بیماران نیز نسبت به بیمارستان‌های دولتی بیشتر است.
علاوه بر این هر چه پیچیدگی جراحی بیشتر باشد و نیاز به زمان بیشتری برای اعمال تغییرات داشته باشد، هزینه آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

برای اطلاع از هزینه نهایی جراحی بینی در مشهد باید به صورت حضوری به پزشک مورد نظر خود مراجعه نمایید تا پس از انجام معاینات لازم قیمت دقیق برای شما تعیین گردد.

هزینه انواع عمل های بینی در مشهد

عمل بینی در انواع مختلفی از جمله عمل بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و عمل ترمیم بینی انجام می‌گیرد که هر کدام از این موارد هزینه خاص خود را دربردارد.

در ادامه به توضیح بیشتری در مورد هر کدام از این نوع عمل‌ها و قیمت عمل زیبایی بینی در مشهد خواهیم پرداخت:

هزینه عمل بینی گوشتی در مشهد

بینی‌های گوشتی دارای خصوصیات ویژه‌ای از جمله پوست ضخیم و غضروف ضعیف‌تر هستند که همین مسئله باعث شده است تا جراحی بینی گوشتی به یک عمل حساس و پیچیده‌ای تبدیل گردد.
از این رو برای انجام این جراحی نیاز به یک متخصص با تجربه و ماهر در این زمینه است. علاوه بر این گاهی اوقات لازم است تا برای تقویت بیشتر استخوان بینی، پیوند غضروف صورت گیرد، که این نیز خود هزینه‌ای را در بردارد.

نمونه جراحی بینی گوشتی

از این جهت قیمت عمل بینی گوشتی در مشهد را می‌توان از مبلغی در حدود 15 میلیون تومان به بالا در نظر گرفت.

هزینه عمل بینی استخوانی در مشهد

بینی‌های استخوانی برعکس بینی‌های گوشتی دارای غضروفی مستحکم و پوستی نازک‌تر هستند، از این رو جراحی چنین بینی‌هایی بسیار راحت‌تر از بینی‌های گوشتی است.
معمولا هزینه عمل بینی استخوانی کمتر از بینی‌های گوشتی است و قیمت دقیق و نهایی آن با توجه به میزان اعمال تغییرات لازم تعیین می‌گردد.

نمونه جراحی بینی دکتر شاهمرادی جراح بینی استخوانی

به صورت کلی می‌توان هزینه جراحی بینی استخوانی را از 14 میلیون تومان به بالا در نظر گرفت.

هزینه عمل بینی ترمیمی در مشهد

گاهی اوقات ممکن است پس از اولین جراحی بینی، بیمار از نتیجه به دست آمده رضایت نداشته و تمایل به انجام جراحی مجدد نیز داشته باشد. برخی مواقع نیز عمل ترمیم بینی برای اصلاح مشکلات ساختاری مانند انحراف بینی، مشکلات تنفسی و … انجام می‌گیرد.

عمل بینی ترمیمی

از آنجایی که بینی برای دفعات دوم و یا حتی چندم مورد جراحی قرار می‌گیرد، حساسیت آن نیز بسیار بیشتر از اولین عمل بینی است. از این رو نیاز به تبحر و مهارت بالای پزشک در این زمینه دارد تا بتواند بهترین نتیجه را برای بیمار خود فراهم نماید.

به همین دلیل هزینه عمل بینی ترمیمی در مشهد نیز نسبت به سایر انواع جراحی بینی معمولا بیشتر است و مبلغی در حدود 20 میلیون تومان به بالا می‌باشد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت عمل بینی در مشهد، با مشاورین ایران دکتر آنلاین به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید:

عمل بینی اقساطی در مشهد

همان‌طور که می‌دانید هزینه عمل بینی در مشهد نسبت به سایر جراحی‌های زیبایی بالاتر است، از این رو برخی از افراد قادر به پرداخت آن نمی‌باشند به همین دلیل از انجام این جراحی صرف نظر می‌کنند.
برخی از کلینیک‌ها و یا پزشکان شرایطی را برای بیماران خود در نظر گرفته‌اند تا بتوانند بدون داشتن دغدغه پرداخت هزینه آن، عمل زیبایی بینی خود را انجام بدهند. عمل بینی اقساطی در مشهد یکی از راهکارهای بسیار راحت برای پرداخت هزینه‌های بالای جراحی بینی است.

عمل بینی اقساطی در مشهد

شرایط قسطی عمل بینی در مشهد به این صورت است که بیمار در ابتدا مبلغی از هزینه عمل را به صورت نقدی پرداخت می‌نماید و مابقی آن با توجه به شرایط کلینیک به صورت قسطی و در چندین ماه دریافت می‌گردد.

باید در نظر داشته باشید که برخی از پزشکان در ازای هر قسط از بیمار چک و یا سفته به عنوان ضمانت پرداخت اقساط دریافت می‌کنند.

عمل بینی با 3 میلیون در مشهد

گاهی اوقات تبلیغاتی با عنوان عمل بینی با قیمت 2 و 3 میلیون در مشهد و یا جراحی بینی ارزان قیمت را در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مختلف دیده باشید که بسیار غیرواقعی و فریبنده هستند.
اما آیا می‌توان به عمل بینی ارزان در مشهد اعتماد کرد و نتیجه ایده آلی را از آن به دست آورد؟

عمل بینی با قیمت 2 میلیون در مشهد

به طور قطع، عمل‌ بینی با قیمت‌های بسیار پایین به دلایل مختلفی انجام می‌گیرد که می‌تواند باعث بروز مشکلات فراوانی در فرد گردد. برخی از دلایلی که باعث دریافت هزینه‌های پایین از بیمار می‌شود به شرح زیر هستند:

 • کم تجربه و کم سابقه بودن پزشک
 • انجام جراحی توسط رزیدنت‌های در حال آموزش
 • انجام جراحی‌های بسیار در طی یک روز
 • توجه به کمیت عمل و عدم توجه به کیفیت آن
 • شلوغ نشان دادن مطب و جذب بیماران بیشتر

تمامی این موارد باعث می‌شود تا بیمار به نتیجه دلخواه خود از عمل بینی دست پیدا نکند. علاوه بر این ممکن است با مشکلات بسیاری روبه رو گردد که نیاز به انجام عمل ترمیم بینی و پرداخت هزینه چند برابر نیز خواهد داشت.

آیا بیمه هزینه عمل بینی در مشهد را پرداخت می‌کند؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که متقاضیان قبل از اقدام به جراحی بینی می‌پرسند این است که آیا بیمه تکمیلی هزینه جراحی بینی را پرداخت می‌کند یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید چنین گفت که، جراحی بینی اگر با هدف درمان و رفع مشکلات تنفسی و ساختاری مانند انحراف بینی، پولیپ بینی، درمان شکستگی بینی و …. انجام گیرد، بیمه هزینه‌های مرتبط با این جراحی را پرداخت می‌کند.

پرداخت هزینه عمل بینی با بیمه

اما اگر هدف از انجام چنین جراحی، رفع مشکلات ظاهری و در واقع عمل زیبایی بینی باشد، بیمه هیچ گونه هزینه‌ای را برای انجام آن متحمل نمی‌شود.

عمل زیبایی بینی در مشهد

گاهی اوقات بیماران قصد انجام جراحی زیبایی و درمانی بینی خود را به صورت همزمان دارند که در این صورت بیمه بخشی از هزینه‌های عمل را که مرتبط به درمان آن می‌شود (با تاییدیه پزشک) پرداخت می‌کند و مابقی آن را بیمار خود بایستی پرداخت نماید.

منبع: ایران دکتر آنلاین، plasticsurgery

آخرین دیدگاه و 2 دیدگاه دیگر نیاز به تایید دارند.
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *