هزینه عمل بینی در تهران سال 1402 + قیمت عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟ چه عواملی بر قیمت عمل بینی تاثیرگذار می‌باشند؟ هزینه عمل بینی گوشتی چقدر است؟ آیا هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی ارزان‌تر از بیمارستان خصوصی است؟ هزینه جراحی بینی اقساط در تهران به چه صورت است؟

در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد و قیمت عمل با بهترین جراح بینی در تهران را نیز بیان خواهیم کرد. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

فاکتورهای موثر بر روی قیمت جراحی بینی

هزینه‌ عمل بینی در تهران به جزء هزینه جراحی شامل موارد مختلفی می‌شود که متقاضی قبل از انجام جراحی بهتر است در مورد آن‌ها اطلاعات کاملی داشته باشد. با توجه به این فاکتورها قیمت جراحی بینی در افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد.

در ادامه به توضیح این موارد پرداخته شده است:

هزینه دستمزد جراح

هزینه پرسنل اتاق عمل

هزینه بیمارستان یا کلینیک

هزینه آزمایشات قبل از جراحی

هزینه ویزیت‌های مشاوره با پزشک

هزینه داروهای تجویز شده توسط پزشک

عوامل موثر بر قیمت جراحی

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، باید بدانید که یکسری عوامل بر روی میزان قیمت عمل بینی در تهران تاثیرگذار هستند که به شرح زیر می‌باشد:

 • میزان تخصص و مهارت جراح
 • نوع عمل بینی (گوشتی/استخوانی)
 • تکنیک مورد استفاده (جراحی باز/بسته)
 • نوع بیهوشی(بیهوشی عمومی/بی حسی)
 • انجام عمل در کلینیک خصوصی یا بیمارستان دولتی
 • داشتن/عدم داشتن مشکلات تنفسی مانند انحراف بینی
 • منطقه جغرافیایی که مطب پزشک در آنجا واقع شده است.

برای اطلاع از قیمت نهایی جراحی بینی بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا پس از انجام معاینات لازم، قیمت دقیق تخمین زده شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی در تهران با مشاورین ما در تماس باشید:

هزینه عمل بینی در تهران سال 1402

هزینه عمل بینی در تهران سال 1402 برای انواع عمل‌های بینی به صورت جدول زیر می‌باشد. (البته باید در نظر داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده حدودی هستند و برای اطلاع دقیق آن‌ها باید به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.)

انواع عمل بینی هزینه عمل بینی در تهران (1402)
هزینه عمل بینی گوشتی در تهران شروع قیمت از 15 میلیون تومان
هزینه عمل بینی استخوانی در تهران شروع قیمت از 14 میلیون تومان
هزینه عمل ترمیم بینی در تهران شروع قیمت از 20 میلیون تومان
هزینه عمل انحراف بینی در تهران شروع قیمت از 10 میلیون تومان

هزینه جراحی زیبایی بینی برای افراد با شرایط مختلف و پزشکان متفاوت نیز متغیر است و این هزینه می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند.

هزینه عمل بینی گوشتی در تهران

عمل بینی گوشتی در تهران یکی از حساس‌ترین جراحی‌های زیبایی است. از ویژگی‌های شاخص آن می‌توان به

پوست ضخیم

غضروف ضعیف

اشاره کرد.

نمونه جراحی بینی گوشتی در تهران

علاوه بر این، گاهی اوقات برای استحکام بخشیدن به ساختار اصلی بینی نیاز است تا پیوند غضروف انجام گیرد. غضروف اضافه معمولا از ناحیه دنده و یا گوش بیمار برداشته می‌شود که این خود نیز هزینه‌ای دربردارد.

به همین دلیل، هزینه جراحی بینی گوشتی در تهران نسبت به جراحی بینی استخوانی بیشتر است و از 15 میلیون شروع می‌شود.

قیمت عمل بینی استخوانی در تهران

بینی‌های استخوانی معمولا با ویژگی بارز قوز بر روی پل بینی شناخته می‌شوند که اکثر بیماران تمایل دارند تا آن را از بین ببرند. بینی استخوانی شامل غضروف قوی و پوستی نازک است که این موضوع باعث شده تا جراحی چنین بینی هایی به راحتی صورت گیرد.

نمونه جراحی بینی استخوانی

اعمال تغییرات و برطرف کردن مشکلات ظاهری در این گونه بینی‌ها به راحتی انجام می‌شود و می‌توانند به فرم‌های بینی طبیعی، بینی فانتزی و یا نیمه فانتزی تغییر یابند. از این رو قیمت جراحی بینی استخوانی در تهران از 8 میلیون تومان آغاز می‌شود.

هزینه جراحی بینی ترمیمی در تهران

عمل ترمیم بینی در تهران زمانی انجام می‌شود که بیمار پس از جراحی اولیه رضایت کامل از ظاهر بینی خود نداشته باشد و یا با مشکلات تنفسی روبه رو شده باشد.
بروز اینگونه مشکلات معمولا به دلیل کم تجربه بودن پزشک متخصص و یا حتی عدم رعایت مراقبت‌های بعد از عمل رخ می‌دهد. برای رفع مشکلات به وجود آمده بیمار می‌تواند دوباره جراحی بینی انجام بدهند که به آن، عمل ترمیم بینی یا جراحی مجدد بینی گفته می‌شود.

عمل بینی ترمیمی

از آنجایی که در عمل ترمیمی مقاومت بینی در حد اولین عمل نیست، به همین دلیل نیاز به تبحر و تخصص بالای پزشک دارد. همچنین این نوع جراحی پیچیده‌تر بوده و نیازمند زمان بیشتری برای جراحی می‌باشد. گاهی اوقات نیز در حین عمل به پیوند غضروف برای استحکام بیشتر بینی احتیاج است.

از این جهت هزینه عمل ترمیم بینی در تهران نسبت به سایر جراحی‌ها بیشتر بوده و قیمت عمل ترمیم بینی از 20 میلیون تومان آغاز می‌شود.

هزینه عمل بینی اقساط در تهران

هزینه عمل بینی قسطی در تهران چگونه است؟

هزینه عمل بینی اقساط در تهران

به دلیل بالا بودن هزینه‌های عمل بینی برخی از کلینیک‌ها و پزشکان شرایط پرداخت اقساطی را برای بیماران خود فراهم کرده‌اند، به این صورت که در ابتدا بخشی از هزینه عمل بینی به صورت نقدی پرداخت می‌شود و مابقی آن در چند ماه قسط بندی می‌گردد.

همچنین با توجه به شرایط و قواعدی که کلینیک‌ها در نظر گرفته‌اند ممکن است به ازای هر قسط به عنوان ضمانت از بیمار چک و یا سفته دریافت شود.

جراحی بینی با قیمت 4 میلیون در تهران

آیا جراحی بینی با قیمت 4 میلیون در تهران و یا عمل بینی با 2 میلیون تومان امکان پذیر است؟ آیا می‌توان با قیمت جراحی بینی ارزان به نتیجه ایده آل و مطلوب دست پیدا کرد؟

در پاسخ به این سوال باید چنین گفت که، هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی نشانه کیفیت آن نیست. عمل‌های بینی که با قیمت‌های بسیار پایین انجام می‌گیرند دلایل مختلفی می‌توانند داشته باشند، که در ادامه به توضیح این موارد پرداخته‌ایم:

 • کم تجربه و کم سابقه بودن جراح
 • انجام جراحی توسط رزیدنت‌های در حال آموزش
 • انجام جراحی‌های متعدد و بسیار در طی یکی روز
 • توجه به کمیت جراحی و عدم توجه به کیفیت آن

عمل بینی ارزان در تهران

معمولا نتیجه چنین جراحی‌هایی چیزی به جزء نارضایتی بیمار نمی‌باشد و گاهی اوقات نیز بیمار مجبور به انجام جراحی ترمیم بینی و پرداخت هزینه چندبرابری می‌گردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت عمل بینی تهران با مشاورین ما در تماس باشید:

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی تهران

به دلیل امکاناتی که در کلینیک‌های خصوصی در اختیار بیماران قرار می‌دهند، معمولا هزینه جراحی بینی در بیمارستان خصوصی نسبت به بیمارستان‌ دولتی بیشتر است.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی

اما برخی از بیماران به دلیل هزینه پایین‌تر جراحی ترجیه می‌دهند تا در بیمارستان دولتی عمل خود را انجام بدهند.
برای انجام اینکار باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما با بیمارستان دولتی قرارداد دارد و در آنجا جراحی انجام می‌دهد. برای اطمینان از این کار می‌توانید در زمان مشاوره از پزشک خود در خصوص این مسائل سوال بپرسید.

منبع: ایران دکتر آنلاین، nhs