هزینه عمل بینی در شیراز 1402 + قیمت عمل زیبایی بینی در بیمارستان دولتی

هزینه عمل بینی در شیراز برای افراد مختلف می‌تواند متفاوت باشد و این به دلیل عوامل مختلفی است که بر روی قیمت جراحی بینی تاثیرگذار است. همچنین هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز می‌تواند متفاوت از قیمت جراحی بینی در کلینیک‌های خصوصی باشد.

ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص قیمت عمل بینی در شیراز سال 1402 بیشتر توضیح بدهیم و فاکتورهای موثر بر روی آن را نیز معرفی کنیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

برای اطلاع دقیق از هزینه عمل بینی در شیراز، با مشاورین ایران دکتر آنلاین به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید:

فاکتورهای موثر بر روی قیمت عمل بینی در شیراز

هزینه‌ جراحی بینی در شیراز می‌تواند به فاکتورهای مختلفی بستگی داشته باشد که بر اساس آن‌ها قیمت جراحی بینی برای هر فرد تعیین می‌گردد.

این عوامل به شرح زیر هستند:

  • دستمزد پزشک جراح
  • هزینه بیمارستان و یا کلینیک
  • هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی
  • هزینه انجام آزمایشات قبل از عمل بینی
  • تهیه داروها و پماد تجویز شده توسط پزشک

در ادامه به توضیح برخی از این موارد پرداخته شده است:

میزان تخصص و مهارت پزشک

به طور قطع هرچه پزشک تخصص و سابقه بیشتری داشته باشد می‌تواند نتیجه بهتری را برای بیمار خود رقم بزند. از این جهت دستمزد یک پزشک با سابقه نسبت به پزشکان کم تجربه‌تر بیشتر خواهد بود.

میزان تخصص جراح بینی

نوع جراحی بینی

نوع عمل بینی می‌تواند گوشتی و یا استخوانی باشد که هر کدام حساسیت و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. در واقع هر چه میزان پیچیدگی عمل و زمان مورد نیاز برای انجام آن بیشتر باشد، هزینه جراحی نیز افزایش پیدا می‌کند.

وجود/عدم وجود مشکلات تنفسی

اگر بیمار نیاز داشته باشد که در کنار انجام جراحی زیبایی بینی، مشکلات تنفسی خود را نیز برطرف سازد این مسئله خود باعث افزایش هزینه عمل می‌گردد.

وجود مشکلات تنفسی در بینی

بیمارستان یا کلینیک خصوصی

همان طور که می‌دانید هزینه انجام عمل در بیمارستان‌ها و یا کلینیک‌های خصوصی نسبت به بیمارستان‌های دولتی به دلیل وجود امکانات و خدمات بهتر برای بیماران بیشتر خواهد بود.

از جمله موارد دیگر می‌توان به نواع جراحی بینی (جراحی بسته یا باز)، نوع بیهوشی (بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی)، منطقه جغرافیایی مطب پزشک و …. اشاره کرد که بر روی هزینه نهایی جراحی بینی بیمار تاثیر خواهد گذاشت.

[irp posts=”1139″ name=”بهترین جراح بینی در ارومیه کیست؟ + نمونه کار دکتر”]

هزینه عمل بینی در شیراز چقدر است؟ (1402)

قیمت عمل بینی در شیراز سال 1402 به صورت حدودی در جدول زیر آمده است که می‌توانید با کمک آن هزینه‌ تقریبی عمل بینی خود را به دست آورید:

انواع عمل بینی قیمت عمل بینی در شیراز 
هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز شروع قیمت از 15 میلیون تومان
هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز شروع قیمت از 14 میلیون تومان
هزینه عمل ترمیمی بینی در شیراز شروع قیمت از 20 میلیون تومان
هزینه عمل انحراف بینی در شیراز شروع قیمت از 10 میلیون تومان

توجه داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده در جدول بالا تقریبی هستند و برای اطلاع دقیق از قیمت عمل زیبایی بینی در شیراز باید به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز

عمل بینی گوشتی به دلیل خصوصیاتی که دارد به عنوان یک جراحی پیچیده و دشوار محسوب می‌شود. بینی‌های گوشتی دارای پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف است که همین موضوع باعث شده تا برای جراحی نیاز به یک پزشک ماهر و باتجربه داشته باشد.

نمونه جراحی بینی گوشتی
گاهی اوقات نیز برای تقویت ساختار اصلی بینی بایستی پیوند غضروف انجام گیرد، که این غضروف اضافه می‌تواند از ناحیه دنده و یا گوش خود بیمار برداشته شود و پس از فرم دهی به آن در جای مناسب خود جاگذاری گردد.

تمامی این موارد باعث می‌شود تا هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز نسبت به بینی‌های استخوانی افزایش یابد و قیمتی در حدود 15 میلیون به بالا برای آن در نظر گرفته شود.

برای اطلاع دقیق از قیمت عمل بینی شیراز، با مشاورین ایران دکتر آنلاین به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید:

هزینه عمل بینی اقساط در شیراز

هزینه عمل بینی در شیراز برای برخی از افراد بسیاری زیاد است و توانایی پرداخت آن را به صورت کامل و یک جا ندارند. از این رو برخی از کلینیک‌ها و پزشکان شرایط اقساطی را برای بیماران خود فراهم کرده‌اند.

عمل بینی اقساطی در شیراز

اما هزینه عمل بینی اقساطی در شیراز به چه صورت است؟ شرایط اقساطی برای پرداخت هزینه عمل اینگونه است که بیمار در ابتدا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به کلینیک و یا پزشک مورد نظر پرداخت می‌کند و مابقی آن را با توجه به شرایط و قواعد کلینیک در چند ماه قسط بندی می‌نماید.

توجه داشته باشید که بعضی از کلینیک‌ها به ازای هر قسط از بیمار چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت می‌کنند.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز

معمولا هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی شیراز نسبت به بیمارستان‌ها و یا کلینیک‌های خصوصی کمتر است. کلینیک‌های خصوصی به دلیل تجهیزات پیشرفته‌تر و خدمات بیشتری که در اختیار بیماران خود قرار می‌دهند هزینه بالاتری را نیز از آن‌ها دریافت می‌کنند.

هزینه عمل بینی در بیمراستان دولتی شیراز

اما برخی از بیماران برای کاهش هزینه‌های عمل خود ترجیه می‌دهند تا در بیمارستان دولتی جراحی بینی را انجام بدهند. اما برای این کار در ابتدا باید مطمئن شوید که پزشک مورد نظر شما با بیمارستان‌های دولتی قرارداد دارد و در آنجا عمل جراحی انجام می‌دهد. بهتر است در جلسه مشاوره با پزشک خود در این خصوص صحبت کنید و مشورت نمایید.

[irp posts=”1787″ name=”قیمت جراحی بینی در دزفول + معرفی بهترین دکتر عمل بینی”]

عمل بینی با بیمه تکمیلی در شیراز

بسیاری از افراد در مورد بیمه‌های تکمیلی برای انجام جراحی بینی سوال می‌پرسند. آیا بیمه هزینه‌های مرتبط با جراحی بینی را پرداخت می‌کند؟

هزینه عمل بینی با بیمه درمانی

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که، جراحی بینی اگر با هدف درمان و رفع مشکلات تنفسی انجام گیرد، بیمه هزینه‌های این عمل را پرداخت می‌کند. اما اگر عمل بینی تنها با هدف زیبایی صورت گیرد بیمه هیچ گونه حمایتی در این خصوص نمی‌کند و بیمار بایستی خود تمامی هزینه‌های آن را پرداخت نماید.

همچنین اگر بیمار برای انجام جراحی زیبایی و درمانی بینی خود اقدام کرده باشد، ممکن است بیمه با تاییدیه پزشک بخشی از هزینه‌ها را که مربوط به درمان آن می‌شود را پرداخت نماید.

منبع: ایران دکتر آنلاین، plasticsurgery

آخرین دیدگاه و 1 دیدگاه دیگر نیاز به تایید دارند.
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *