هزینه عمل بینی در بندرعباس سال 1402 + شرایط جراحی اقساطی

هزینه عمل بینی در بندرعباس یکی از فاکتورهای بسیار مهم و تاثیرگذار در زمان اقدام به جراحی بینی و انتخاب پزشک مورد نظر می‌باشد. قیمت جراحی بینی با توجه به عوامل مختلفی می‌تواند کاهش و یا افزایش پیدا کند، از این رو هزینه آن را برای تمامی افراد یکسان در نظر نمی‌گیرند.

ما در این مقاله قصد داریم تا در خصوص فاکتورهای موثر بر هزینه عمل بینی، قیمت جراحی بینی در بندرعباس، انجام عمل بینی قسطی در بندرعباس، هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی و … بیشتر توضیح بدهیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

فاکتورهای موثر بر هزینه عمل بینی

عوامل بسیاری هستند که هزینه جراحی بینی در بندرعباس را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند و می‌توانند باعث کاهش و یا افزایش آن گردند.

از جمله فاکتورهای موثر بر قیمت عمل بینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان دستمزد پزشک
 • هزینه پرسنل اتاق عمل
 • هزینه بیمارستان یا کلینیک
 • نوع بینی (گوشتی/استخوانی)
 • تکنیک جراحی (جراحی باز/بسته)
 • وجود یا عدم وجود مشکلات تنفسی
 • هزینه آزمایشات لازم قبل از عمل بینی

آزمایش خون قبل از عمل بینی

علاوه بر این موارد، عوامل دیگری همچون سن بیمار، شرایط جسمی، نوع بیهوشی عمل بینی، موقعیت جغرافیایی مطب پزشک و …. می‌توانند قیمت جراحی بینی در بندرعباس را تحت تاثیر خود قرار بدهند.

[irp posts=”973″ name=”بهترین جراح بینی در رشت + هزینه عمل بینی 1402″]

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی در بندر عباس با مشاورین پزشک 24 به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید:

هزینه عمل بینی در بندرعباس سال 1402

به صورت کلی می‌توان هزینه عمل بینی در بندرعباس در سال 1402 را در حدود 14 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در نظر گرفت. قیمت جراحی بینی بر اساس شرایط بیمار و فاکتورهای ذکر شده در بخش قبلی می‌تواند افزایش و یا کاهش پیدا کند.

قیمت انواع عمل بینی در بندرعباس را می‌توان به صورت زیر در نظر گرفت:

نوع عمل بینی هزینه عمل بینی
عمل بینی استخوانی  شروع قیمت از 14 میلیون تومان
عمل بینی گوشتی شروع قیمت از 15 میلیون تومان
عمل ترمیم بینی شروع قیمت از 20 میلیون تومان
عمل انحراف بینی شروع قیمت از 10 میلیون تومان
عمل سپتورینوپلاستی شروع قیمت از 14 میلیون تومان

توجه داشته باشید که، قیمت‌های ذکر شده در جدول بالا تقریبی هستند و برای اطلاع دقیق از هزینه عمل جراحی بینی در بندرعباس بایستی به صورت حضوری به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

عمل بینی قسطی در بندرعباس

آیا عمل بینی اقساطی در بندرعباس انجام می‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، برخی از پزشکان و یا کلینیک‌ها برای راحتی بیماران خود جراحی بینی را به صورت اقساطی انجام می‌دهند.
از آنجایی که برخی از افراد توان پرداخت هزینه عمل بینی در بندرعباس را به صورت یک جا ندارند، از این رو این پزشکان برای راحتی بیماران خود و انجام جراحی بدون داشتن دغدغه هزینه، شرایطی را با عنوان عمل بینی اقساطی فراهم نموده‌اند.

جراحی بینی اقساطی

انجام عمل بینی قسطی در بندرعباس به این صورت است که در ابتدا بیمار مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به بیمارستان و یا کلینیک پرداخت می‌کند و مابقی هزینه در چند قسط دریافت می‌شود.

توجه داشته باشید که، برخی از کلینیک‌ها با توجه به قواعد خود ممکن است از بیمار به ازای هر قسط چک و یا سفته به عنوان ضمانت دریافت کنند.

جراحی بینی با قیمت 4 میلیون در بندرعباس

ممکن است شما هم تبلیغاتی با عنوان جراحی بینی با قیمت 4 میلیون در بندرعباس و یا عمل بینی ارزان در بندرعباس را در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت مشاهده کرده باشید، اما آیا می‌توان به چنین جراحی‌هایی اعتماد کرد؟

جراحی بینی ارزان

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر، زیرا عمل بینی با هزینه بسیار پایین به طور قطع نمی‌تواند نتیجه مطلوبی را برای بیمار رقم بزند. برخی از دلایلی که باعث جراحی بینی ارزان قیمت می‌شود به شرح زیر است:

 • کم تجربه و کم سابقه بودن پزشک
 • انجام تعداد جراحی بیشتر در طول روز
 • توجه به کمیت عمل و عدم توجه به کیفیت
 • انجام جراحی توسط رزیدنت‌های در حال آموزش
 • شلوغ نشان دادن مطب با جذب مشتری‌های بیشتر

به دست آمدن نتیجه نامطلوب از عمل و یا حتی بروز مشکلات تنفسی بعد از آن علاوه بر اینکه موجب نارضایتی بیمار می‌شود، گاهی اوقات نیز بیمار برای اصلاح و رفع ایرادات بینی خود مجبور به انجام جراحی ترمیم بینی می‌گردد که این نیز هزینه بالاتری را به همراه دارد.

[irp posts=”941″ name=”بهترین جراح بینی در ساری کیست؟ + هزینه عمل 1402″]

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه عمل بینی بندر عباس با مشاورین پزشک 24 به صورت رایگان ارتباط برقرار کنید:

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی بندرعباس معمولا نسبت به کلینیک‌ها و یا بیمارستان‌های خصوصی کمتر است. قیمت بالاتر جراحی بینی در بیمارستان خصوصی معمولا به دلیل خدمات و امکانات بیشتری است که در اختیار بیماران قرار می‌دهند.

عمل بینی در بیمارستان دولتی بندرعباس

بیمار می‌تواند برای اینکه هزینه کمتری را برای عمل بینی خود پرداخت نماید در بیمارستان دولتی جراحی بینی انجام دهد. البته باید این مسئله را در نظر داشته باشید که پزشک مورد نظر شما با بیمارستان‌های دولتی قرارداد داشته باشد و در آنجا نیز عمل جراحی انجام بدهد.

از آنجایی که جراحی بینی به عنوان یک عمل زیبایی محسوب می‌شود نمی‌توان از بیمه تکمیلی برای پرداخت هزینه‌های آن کمک گرفت.

منبع: ایران دکترآنلاین، wikipedia