بهترین جراح عمل بینی در کاشمر سال 1402 و هزینه جراحی بینی

بهترین جراح بینی در کاشمر کیست؟ در این مقاله علاوه بر معرفی بهترین جراح بینی کاشمر، رزومه و نمونه عمل بینی آنها آورده شده است و همچنین در مورد انواع بیهوشی در جراحی بینی کاشمر، ویژگی‌های جراح خوب، مراحل عمل بینی در کاشمر و مراقبت‌های پس از جراحی بینی صحبت می‌کنیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید:

بهترین جراح بینی در کاشمر کیست؟ اگر در کاشمر ساکن هستید و قصد دارید بینی خود را عمل کنید قطعا یکی از دغدغه‌های شما انتخاب بهترین فوق تخصص جراح عمل بینی است که بیشترین رضایت را پس از عمل داشته باشید. در واقع مهم‌ترین قسمت جراحی بینی، انتخاب بهترین جراح عمل بینی است. از نظر بسیاری از مراجعه‌کنندگان یک متخصص گوش، حلق و بینی متخصصی است که از مهارت‌ها و دانش روز دنیا آگاهی داشته باشد و بتواند با دلسوزی و آگاهانه به مراجعه‌کنندگان خود مشاوره دهد. شما می‌توانید با کمک این لیست و مشاوره رایگان با کارشناسان ایران دکتر آنلاین با توجه به شرایط خود بهترین جراح بینی در کاشمر را انتخاب کنید.

[irp posts=”1116″ name=”بهترین جراح بینی گوشتی در همدان کیست؟ | هزینه عمل”]

نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر جراحی بینی در کاشمر

انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در کاشمر اهمیت زیادی دارد که شما در انتخاب جراح خود باید دقت کافی داشته باشید. جراح عمل بینی در کاشمر باید از یک سری ویژگی‌ها برخوردار باشد که در اینجا به آنها اشاره شده است:

 • ارائه نمونه کارهای موفق قبل و بعد جراحی بینی
 • داشتن آگاهی و صداقت در زمان مشاوره قبل از جراحی
 • تبحر، تخصص و تجربه کافی در زمینه مربوطه
 • صبوری و ارتباط خوب با مراجعه‌کنندگان خود

معرفی بهترین جراح بینی در کاشمر

لیست بهترین جراحان بینی کاشمر شامل تخصص، رزومه و نمونه کار قبل و بعد جراحی آنها است. با کمک این لیست و مشاره رایگان با مشاورین ایران دکتر آنلاین می‌توانید بهترین دکتر زیبایی را در کاشمر انتخاب کنید.

دکتر علیرضا مزارعی

دکتر علیرضا مزارعی

دکتر علیرضا مزارعی متخصص گوش، حلق و بینی و فوق تخصص جراحی سر و گردن در کاشمر هستند. همچنین بورد تخصصی خود را در این زمینه از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و در حال حاضر یکی از بهترین جراحان سر و گردن و عمل زیبایی بینی در شهر کاشمر و تهران هستند که بسیار معتبر و شناخته شده می‌باشند. سابقه موفق ایشان در عمل‌های زیبایی بینی رضایت‌مندی حداکثری مراجعه‌کنندگان را به همراه داشته است. در ادامه نمونه کارهای قبل و بعد عمل زیبایی بینی دکتر مزارعی را مشاهده می‌کنید.

نمونه جراحی دکتر مزارعی
عکس قبل و بعد جراحی بینی دکتر علیرضا مزارعی

دکتر محمد مازنی

دکتر محمد مارنی

دکتر محمد مازنی متخصص گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن در شهر کاشمر هستند. ایشان پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود دوره تخصص گوش و حلق و بینی پذیرفته شدند و با موفقیت این دوره را به پایان رساندند و در حال حاضر مطب ایشان در شهر کاشمر قرار دارد.

دکتر پریسا نظرپور

دکتر پریسا نظرپور

دکتر پریسا نظرپور متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی صورت و بینی در کاشمر هستند و در حال حاضر در زمینه جراحی زیبایی مختلف از جمله عمل بینی مشغول به فعالیت هستند و مطب ایشان در شهر کاشمر قرار دارد.

در ادامه نمونه قبل و بعد عمل‌های زیبایی بینی دکتر نظرپور را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار جراحی زیبایی بینی دکتر پریسا نظرپور

دکتر راحیل احمدی

دکتر راحیل احمدی

دکتر راحیل احمدی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن هستند. ایشان از پزشکان متخصص و شناخته شده شهر کاشمر هستند که سابقه درخشانی در انجام عمل‌های زیبایی بینی دارند و رضایت مراجعه‌کنندگانی که دارند، انتخاب دکتر احمدی را آسان‌تر می‌کند. 

عمل بینی در کاشمر چگونه انجام می شود؟

عمل بینی در کاشمر و رضایت از نتیجه آن، تاثیر زیادی در افزایش اعتماد به نفس دارد. کوچک کردن بینی، رفع قوز روی بینی، رفع افتادگی نوک بینی و تغییر اندازه سوراخ‌های بینی ناشی از عمل بینی می‌باشد.

هدف از عمل بینی ممکن است تغییر ظاهر بینی، بهبود تنفس یا هر دو باشد که در جلسه مشاوره عمل بینی، جراح باید ویژگی‌های صورت شما، پوست روی بینی و آنچه که می‌خواهید تغییر دهید را در نظر بگیرد و شما در این جلسه می‌توانید انتظارات خود از نتیجه عمل بینی را به جراح بیان کنید. به همین دلیل، انتخاب بهترین جراح عمل بینی در کاشمر و مشاوره درست قبل از جراحی یکی از نکات حائز اهمیت است که باید به آن دقت کنید.

مشاوره قبل از انجام عمل بینی در کاشمر

مشاوره قبل از انجام جراحی بینی کمک می‌کند تا شما آمادگی لازم را کسب کنید و تعیین اینکه نوع بینی شما گوشتی یا استخوانی است و چه تغییراتی باید انجام شود در این جلسه انجام می‌شود. همچنین ویژگی‌های فیزیکی شما مانند ضخامت پوست یا استحکام غضروف بینی در این مرحله سنجیده می‌شود زیرا از عوامل خیلی مهم و تاثیرگذار در نتیجه جراحی بینی می‌باشد. در این جلسه باید با جراح بینی خود به طور کامل در مورد انگیزه و انتظارات خود از نتیجه عمل بینی صحبت کنید.

مراحل جراحی بینی در تهران

انواع بیهوشی عمل بینی در کاشمر

انواع بیهوشی عمل بینی در کاشمر متفاوت است و بسته به اینکه عمل بینی شما چقدر پیچیده است و جراح چه چیزی را ترجیح می‌دهد، متفاوت است. به طور کلی عمل بینی در کاشمر نیاز به بیهوشی عمومی دارد و شما می‌توانید قبل از عمل بینی حتما با پزشک خود صحبت کنید که کدام نوع بیهوشی برای شما مناسب است.

1. بی‌حسی موضعی همراه با آرامش‌بخش
این نوع بیهوشی معمولا در محیط سرپایی استفاده می‌شود که برای اعمال تغییرات خیلی محدود مناسب است و پزشک یک داروی بی‌حس کننده را به بافت‌ بینی تزریق می‌کند که باعث می‌شود شما گیج شوید ولی کامل نخوابید.

2. بیهوشی عمومی
در این نوع بیهوشی شما داروی (بیهوشی) را استنشاق یا از طریق یک لوله کوچک که در رگ دست، گردن یا قفسه سینه قرار داده شده دریافت می‌کنید. بیهوشی عمومی کل بدن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و باعث می‌شود در حین عمل بینی بیهوش شوید که از این روش برای اعمال تغییرات وسیع روی بینی استفاده می‌شود.

مراحل جراحی بینی

روش‌های عمل بینی در کاشمر چیست؟

عمل بینی در کاشمر و در همه جا به دو روش باز و بسته انجام می‌شود که انتخاب روش عمل بینی به نوع بینی و نظر جراح بستگی دارد. در ادامه در مورد این دو روش توضیح داده می‌شود.

 • عمل بینی بسته

در این روش جراح در اطراف سوراخ‌های بینی برش می‌زند و برای مواردی مناسب است که نیاز به تغییرات خیلی محدود دارد زیرا در این روش جراح دید کاملی به داخل بینی ندارد.

 • عمل بینی باز

در این روش برش‌هایی در اطراف سوراخ‌های بینی و کلوملا (قسمت انتهای بینی) زده می‌شود و برای مواردی قابل استفاده است که نیاز به تغییرات بیشتری دارد زیرا جراح به طور کامل به بافت داخلی بینی دسترسی دارد.

[irp posts=”1656″ name=”معرفی بهترین جراح بینی در چالوس + هزینه عمل 1402″]

انواع مدل‌های عمل بینی در کاشمر

در جلسه مشاوره اولیه، جراح در مورد نوع بینی شما و انتظاراتی که دارید صحبت کرده و تلاش می‌کند تا جایی که امکان دارد تغییرات مد نظر شما را روی بینی اعمال کند. ولی برای انجام تغییرات علاوه بر نظر شما، مواردی مانند نوع پوست، غضروف بینی، ترکیب صورت، فرم اولیه بینی و تنفس شما اهمیت بالایی دارد. بهتر است به جراح خود اعتماد کنید و همه این موارد را به جراح بسپارید تا با در نظر گرفتن تمامی این موارد بهترین عمل را برای شما انجام دهد.

 • عمل بینی فانتزی در کاشمر

در این روش عمل بینی علاوه بر رفع ایرادات بینی، به بینی قوس داده و سر بینی بالا آورده می‌شود. عمل بینی فانتزی که به عمل بینی عروسکی نیز معروف است بیشتر برای افرادی که صورت کوچکی دارند مناسب است و برای کسانی که صورت گرد دارند به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود زیرا ممکن است تناسب اجزای صورت آنها بهم بریزد.

 • عمل بینی نیمه فانتزی در کاشمر

در این روش علاوه بر تغییرات لازم روی بینی، قوسی که به بینی داده می‌شود با زاویه ملایم تری می‌باشد.

 • عمل بینی طبیعی در کاشمر

در این روش جراح به اصلاح ایرادات بینی می‌پردازد و سر بینی بالا برده نمی‌شود. این روش جراحی برای کسانی مناسب است که به دنبال فرم طبیعی بینی خود هستند و خیلی دوست ندارد تغییرات زیادی قابل مشاهده باشد. از این روش بیشتر برای عمل بینی آقایان استفاده می‌شود.

مراقبت‌های پس از عمل بینی در کاشمر

مراقبت‌های لازم پس از عمل بینی در کاشمر و نکات مهم در مورد آن را جدی بگیرید. پس از عمل جراحی پانسمان‌های داخل بینی برای یک تا هفت روز پس از جراحی در جای خود باقی می‌مانند و همچنین جراح یک آتل برای محافظت به بینی شما می‌چسباند که حدود یک هفته روی بینی قرار دارد. خونریزی خفیف و تخلیه مخاط و خون تا چند روز پس از عمل بینی یا پس از برداشتن پانسمان شایع است و جای نگرانی ندارد.

برای کاهش ورم و خونریزی پس از عمل نیاز است تا چند هفته طبق دستور پزشک اقداماتی را انجام دهید که در اینجا به آنها اشاره شده است:

 • از انجام فعالیت‌های سنگین مانند ایروبیک و دویدن خودداری کنید.
 • برای جلوگیری از یبوست از غذاهای پرفیبر مانند میوه‌ها وسبزیجات استفاده کنید، زیرا یبوست می‌تواند به محل جراحی فشار وارد کند.
 • از حالات شدید چهره مانند لبخند زدن جلوگیری کنید.
 • دندان‌های خود را به آرامی مسواک بزنید تا حرکت لب بالایی را محدود کنید.
 • لباس‌هایی بپوشید که به قسمت جراحی شده فشار وارد نکند و مجبور نباشید روی سر خود بکشید.
هزینه عمل بینی در ساوه

علاوه براین موارد، حداقل تا چهار هفته پس از جراحی بینی برای جلوگیری از فشار روی بینی از عینک استفاده نکنید و هنگامی که در بیرون هستید به خصوص روی بینی خود از کرم ضدآفتاب SPF30 استفاده کنید زیرا آفتاب بیش از می‌تواند باعث تغییر رنگ نامنظم دائمی پوست شما شود.

مقداری ورم و تغییر رنگ در اطراف پلک‌های شما می‌تواند به مدت دو تا سه هفته پس از جراحی رخ دهد که طبیعی است و جای نگرانی ندارد. برای رفع ورم بینی به هیچ عنوان از کیسه‌های سرد روی بینی خود استفاده نکنید. به مرور زمان ورم بینی کم شده و پس از گذشت یک سال از جراحی بینی ورم به صورت کامل از بین می‌رود.

سخن آخر

تغییرات بسیار جزئی در ساختار بینی شما، می‌تواند تفاوت زیادی در ظاهر بینی شما ایجاد کند و باعث افزایش اعتماد به نفس شما شود. انتخاب جراح مناسب در نتیجه رضایت‌بخش عمل بینی خیلی اهمیت دارد و اغلب اوقات یک جراح با تجربه می‌تواند نتایجی را که هر دوی شما از آن راضی هستید به دست آورد. به همین دلیل مهم‌ترین گام عمل جراحی بینی در کاشمر، انتخاب بهترین جراح بینی است که شما می‌توانید از مشاورین ایران دکتر آنلاین به صورت رایگان در انتخاب بهترین جراح بینی در کاشمر مشاوره بگیرید.

منبع: ایران دکتر آنلاین , Mayoclinic

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *