بهترین دکتر قلب مشهد: متخصص و فوق تخصص پنجه طلا قلب و عروق

دکتر پنجه طلا قلب مشهد (بهترین دکتر قلب مشهد) چه کسی است؟ امروزه به دلیل شرایط زندگی افراد و افزایش استرس و نگرانی‌ها در جوامع مختلف با روند افزایشی بیماری‌های قلب و عروق مواجه هستیم که برای درمان این بیماری‌ها نیاز به بهترین دکتر فوق تخصص قلب مشهد وجود دارد.

پیدا کردن و انتخاب متخصص قلب خوب کاری سخت و زمان‌بر خواهدبود. از این رو ما برای راحتی شما لیستی از بهترین دکتر فوق تخصص قلب مشهد را معرفی نموده‌ایم تا بتوانید به راحتی پزشک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

بهترین دکتر قلب در مشهد

بهترین فوق تخصص قلب در مشهد کیست؟

انتخاب بهترین دکتر فوق تخصص قلب و عروق در مشهد (دکتر پنجه طلا قلب مشهد) بایستی با حساسیت و دقت بسیار بالایی انجام گیرد، چرا که تجربه و تخصص بالای یک پزشک می‌تواند در روند درمان و در نهایت بهبودی بیمار تاثیر به سزایی داشته باشد. از آنجایی که پزشکان بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت هستند ما برای راحتی شما لیستی از بهترین فوق تخصص قلب در مشهد را آورده‌ایم که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید:

دکتر محمد شبستری متخصص قلب در مشهد

دکتر محمد شبستری متخصص قلب و عروق در مشهد، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دارای فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی هستند.

دکتر محمد شبستری متخصص قلب در مشهد

دکتر ملیحه لایقیان جوان فوق تخصص قلب در مشهد

دکتر ملیحه لایقیان جوان فوق تخصص قلب و عروق در مشهد هستند. ایشان مدرک تحصیلی خود را از دانشکده علوم پزشکی دانشگاه مشهد دریافت نمودند، و هم اکنون جز بهترین متخصصان قلب و عروق مشهد به شمار می‌روند.

دکتر ملیحه لایقیان متخصص قلب در مشهد

دکتر محسن جهرمی متخصص قلب در مشهد

دکتر محسن جهرمی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص بالون در مشهد هستند. ایشان دارای فلوشیپ تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی می‌باشند.

دکتر محسن جهرمی متخصص قلب در مشهد

دکتر مهدی اسماعیل زاده متخصص قلب در مشهد

دکتر مهدی اسماعیل زاده متخصص قلب و عروق در مشهد و دارای بورد ناسیونال و عضو انجمن اترواسکلروز ایران نیز هستند.

دکتر مهدی اسماعیل زاده متخصص قلب در مشهد

دکتر احسان جمشیدیان متخصص قلب در مشهد

دکتر احسان جمشیدیان متخصص قلب و عروق در مشهد هستند. ایشان دارای بورد تخصصی ناسیونال بوده و عضو انجمن آترواسکلروز ایران و یکی از اعضای انجمن قلب اروپا نیز می‌باشند.

دکتر احسان جمشیدیان متخصص قلب در مشهد

دکتر مریم جنتی پور متخصص قلب در مشهد

دکتر مریم جنتی پور متخصص قلب و عروق در مشهد هستند. ایشان دکتری عمومی خود را از دانشکده علوم پزشکی مشهد و تخصص خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال 1393 دریافت نمودند. دکتر جنتی پور عضو انجمن آترواسکلروز قلب ایران نیز می‌باشند.

دکتر مریم جنتی پور متخصص قلب در مشهد

دکتر مهرداد شایسته متخصص قلب در مشهد

دکتر مهرداد شایسته متخصص قلب و عروق در مشهد هستند. ایشان مدرک تخصص قلب و عروق خود را از دانشگاه تهران دریافت نمودند و عضو انجمن قلب اروپا نیز می‌باشند.

دکتر مهرداد شایسته متخصص قلب در مشهد

ویژگی‌های بهترین دکتر فوق تخصص قلب مشهد چیست؟

یک متخصص قلب و عروق خوب دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند وی را از سایر پزشکان مجزا سازد. ما در این بخش از مقاله به معرفی خصوصیات بهترین دکتر متخصص قلب در مشهد پرداخته‌ایم:

 • دکتر متخصص قلب بایستی دارای مدرک و تخصص لازم در این زمینه باشد.
 • همچنین باید از تجربه و سابقه کافی در زمینه قلب و عروق برخوردار باشد.
 • بایستی از تکنیک‌ها و تجهیزات به روز برای انجام معاینات خود استفاده کند.
 • بهترین دکتر متخصص قلب باید سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار بدهد.
 • دارای اخلاق حرفه‌ای و دلسوزانه باشد و تنها به منافع مالی خود توجه نکند.
 • نتایج به دست آمده از روند درمان بیماران قبلی کاملا رضایت بخش باشد.

چه زمانی باید به متخصص قلب مشهد مراجعه کرد؟

زمانی که با هر گونه از علائم و نشانه بیماری‌های قلبی مواجه شدید بایستی سریعا به پزشک متخصص قلب مراجعه نمایید تا از بروز هر گونه مشکل و یا بیماری‌های جدی جلوگیری نمایید. این علائم می‌توانند به شرح زیر باشند:

فشار خون بالا

یکی از دلایل مهم و اصلی در بروز مشکلات قلبی فشار خون بالاست. این مسئله باعث می‌شود تا فشار بسیاری روی رگ‌های قلب و یا شریان‌های حیاتی وارد شود و در نهایت به بیماری‌های قلبی و عروقی منجر گردد.

فشار خون بالا عامل بیماری قلبی

بیماری دیابت

افرادی که سابقه بیماری دیابت دارند تقریبا دوبرابر نسبت به سایر افراد در معرض بیماری‌های قلبی هستند. افراد با وجود چنین شرایطی باید از سبک زندگی سالم پیروی کنند و به صورت مداوم توسط پزشک چکاپ شوند.

ژنتیک و ارثی بودن

مشکلات قلبی را می‌توان از آن دسته بیماری‌هایی در نظر گرفت که ممکن است به دلیل وراثت و یا ژنتیک به افراد دیگر منتقل گردد. البته باید بدانید که داشتن سبک زندیگ سالم می‌تواند از بروز مشکلات جدی جلوگیری کند.

از جمله سایر علائم موثر بر روی مشکلات و بیماری‌های قلبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بالا بودن کلسترول
 • ورم و یا درد پا
 • احساس درد در ناحیه قفسه سینه
 • احساس خواب آلودگی در طول روز

افراد با مشاهده چنین علائمی بایستی در سریع‌ترین زمان ممکن به بهترین دکتر قلب و عروق در مشهد مراجعه نمایند.

راه های پیشگیری از بیماری قلبی چیست؟

روش‌های بسیاری برای جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری‌های قلبی در افراد وجود دارد که از جمله مهم ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جلوگیری از چاقی و اضافه وزن یکی از راهکارهای بسیار مهم برای جلوگیری از بروز بیماری‌های قلبی محسوب می‌شود. چاقی می‌تواند باعث بیماری‌هایی همچون دیابت، چربی بالا و یا فشار خون بالا باشد که تمامی این موارد از جمله دلایلی برای بروز بیماری‌های قلبی محسوب می‌شوند.
 • علاوه بر این کشیدن سیگار یا دخانیات می‌تواند باعث بروز مشکلات تنفسی و یا مشکلات قلبی در فرد گردد. برای جلوگیری از بیماری قلبی بایستی از کشیدن سیگار پرهیز نمایید.
 • انجام فعالیت‌های ورزشی یکی دیگر از راهکارهای مفید در پیشگیری از مشکلات قلبی و عروقی است. انجام ورزش به صورت مدام و داشتن تحرک می‌تواند به عملکرد طبیعی بدن شما کمک بسیاری کند.
 • در طول شبانه روز خواب کافی و مفید داشته باشید. داشتن خواب کافی علاوه بر اینکه باعث افزایش انرژی بدن شما می‌شود می تواند به جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها مانند بیماری قلبی نیز کمک بسیاری کند.
 • در صورت داشتن فشار خون بالا، آن را همیشه کنترل کنید و در صورت نیاز به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا درمان دارویی برای شما انجام گردد. فشار خون بالا یکی از دلایل مهم در مشکلات قلبی به شمار می‌رود.
 • در طول روز از غذاهایی با فیبر زیاد استفاده کنید. همچنین مصرف سبزیجات و میوه‌های تازه را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

ابزارهای تشخیص بیماری قلبی

با توجه به شرایط بیمار و همچنین تشخیص پزشک متخصص ابزارهای مختلفی برای بررسی وضعیت بیمار وجود دارد که در ادامه به مهم ترین و اصلی‌ترین آن‌ها اشاره شده است:

آنژیوگرافی

در این روش برای بررسی وضعیت قلب بیمار از عکس برداری با کمک اشعه ایکس استفاده می‌شود تا رگ‌های تغذیه کننده عضله قلب مورد بررسی قرار گیرد. برای انجام این کار با استفاده از یک لوله باریک و بلند به نام کاتتر از طریق پوست وارد رگ می‌شود و به سمت قلب حرکت داده می‌شود. سپس با کمک این لوله ماده‌ای به نام حاجب تزریق می‌گردد تا در عکس برداری وضعیت قلب واضح‌تر دیده شود.

آنژیوگرافی قلب

ورزش

تست ورزش یکی دیگر از روش‌های بررسی مشکلات قلبی بیمار است. در این روش همانند نوار قلب از الکتروکاردیوگرام استفاده می‌شود با این تفاوت که با استفاده از تردمیل بیمار در حال انجام فعالیت بالا می‌باشد. در واقع در تست ورزش وضعیت و شرایط قلب بیمار در زمان انجام ورزش و یا فعالیت بررسی می‌گردد.

تست ورزش قلب

نوار قلب

با کمک این روش می‌توان بررسی کرد که در نواحی مختلف قلب چه اتفاقی افتاده است. در واقع ریتم و تعداد ضربان قلب به طور کامل بررسی می‌شود و با وجود این اطلاعات می توان وضعیت بیمار را به راحتی بررسی نمود. انجام نوار قلب در مدت زمان بسیار کوتاهی در حدود 10 الی 15 دقیقه قابل انجام می‌باشد.

نوار قلب

اکوکاردیو گرافی

در این روش از امواج فراصوت برای تصویربرداری از قلب و وضعیت آن استفاده می‌شود. برای انجام این کار در ابتدا مایعی بر روی قفسه سینه زده می‌شود و سپس با حرکت دادن میله باریکی بر روی قفسه سینه به عکس برداری از آن پرداخته می‌شود.

اکوکاردیوگرافی

منابع: ایران دکتر آنلاین، mayoclinic

آخرین دیدگاه و 10 دیدگاه دیگر نیاز به تایید دارند.
43 پاسخ
 1. محمدرضا می گوید:

  سلام من 55 سالمه و مشکل قلبی دارم سابقه آریتمی دارم و یکبار هم بیمارستان بستری شدم. الان میخام برای چکاپ به صورت ماهانه برم چون گاهی قلبم تیر میکشه لطفا یه دکتر خوب بهم معرفی کنین. ممنون

 2. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بله چکاپ دوره‌ای و ماهانه به صورت منظم بهترین راه پیشگیری از بیماری‌های قلب و عروق است که توسط جراحان باتجربه توصیه می‌شود. تمامی پزشکانی که در این لیست آورده شده‌اند جز جراحان باتجربه و متبحر هستند و می‌توانید به آنان مراجعه کنید.

 3. مرضیه نبوی می گوید:

  سلام من ۳ ماه پیش انژیو کردم خدا رو شکر گرفتگی خفیفی داشتم که باز شد اما دکترم گفته باید دائما تحت کنترل باشم

 4. منیر می گوید:

  سلام من گاهی قفسه سینه ام تیر میکشه باز خوب میشه. البته ارث بیماری قلبی داریم توی خانوادمون میخاستم یه دکتر بهم معرفی کنین که برم پیششون برای چکاپ دائمی

 5. رضائیان می گوید:

  سلام من پارسال انزیو کردم و دکتر گفت وضعیت قلبم خوبه و فعلا نیاز به جراحی ندارم. اما جدیدا گاهی در ناحیه قفسه سینه درد احساس میکنم. انگار قفسه سینم تیر میکشه. به نظرتون باید جراحی کنم؟

 6. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بدون معاینه وضعیت قلب شما و میزان گرفتگی رگ‌ها نمی‌توان در مورد نیاز یا عدم نیاز به جراحی اظهارنظر کرد. شما ابتدا باید به یک پزشک متخصص و متبحر مراجعه کنید، سپس در صورت نیاز به جراحی، ایشان شما را به جراح قلب ارجاع می‌دهند.

 7. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  کلیه پزشکانی که در لیست بالا آورده شده‌اند همه جز پزشکان متبحر و متخصص قلب مشهد هستند که می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید و علت درد در ناحیه قفسه سینه را از آنان جویا شوید.

 8. مریم جمالی می گوید:

  5 ماه پیش مشکل قلبی داشتم رفتم پیش خانم دکتر لایقیان بسیار خوش برخورد بودند و تشخیصشونم درست بود.هرجا هستن دستشون رو میبوسم و واسشون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

 9. مصطفائیان می گوید:

  سلام برای درد قفسه سینه به معرفی یک دکتر نیاز دارم که هم خانم باشه هم قیمت ویزیتشون خیلی زیاد نباشه وهم کارشون خوب باشه.

 10. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  کلیه جراحان معرفی شده در این لیست جز متخصصان قلب مشهد هستند که از سابقه کاری و تخصص بالایی برخوردارند، اما اگر تمایل دارید حتما به دکتر قلب خانم در مشهد مراجعه کنید می‌توانید به خانم دکتر لایقیان فوق تخصص قلب و عروق مراجعه کنید.

 11. بابک می گوید:

  سلام ببخشید بهترین دکتر قلب در مشهد رو میخواستم نوبت سریع بدن چطوری اقدام بکنم؟

 12. فاطمه می گوید:

  سلام من چندوقتی است که موقع ورزش یا فعالیت بدنی سنگین قفسه سینه‌ام درد میگرد آیا این مشکل از قلبم است؟ خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید. سپاسگزارم

 13. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بهتر است حتما به یکی از دکترهای قلب و عروق مشهد که در لیست بالا آورده شده‌اند مراجعه کنید، ایشان با بررسی آزمایشات و همچنین وضعیت قلب شما می‌توانند بهترین روش درمانی برای مشکل ایجاد شده را به شما پیشنهاد دهند.

 14. زهرا موسوی می گوید:

  سلام روزتان بخیر
  من 60 ساله هستم و گاهی در قفسه سینه دردی احساس میکنم که به سمت بازویم کشیده می شود و ادامه دارد. آیا این درد می تواند ناشی از مشکل قلبی باشد؟

 15. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بله احتمال اینکه دردی که می‌فرمایید از نارسایی قلبی باشد وجود دارد، بنابراین توصیه می‌شود حتما در اسرع وقت جهت معاینه و تشخیص علت درد به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید.

 16. محبوبه محجوب می گوید:

  سلام خدمت همه بزرگواران عزیز
  من 65 ساله هستم و مدت 6 ماه است که تورم شدیدی در ناحیه دست ها و پاهایم احساس می کنم. به دکتر ارتوپدی مراجعه کردم گفتن آزمایش بدهم احتمال اینکه مشکل از بیماری قلبی باشد وجود دارد. حال می خواستم راهنمایی کنید که کجا باید مراجعه کنم؟ با نشکر

 17. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  کلیه پزشکانی که در این لیست معرفی شده‌اند جز پزشکان متخصص و متبحر هستند و شما می‌توانید به هرکدام از آنان که مایل باشید مراجعه کنید. حتما موضوع درد مزمن در ناحیه دست و پا را با پزشکتان در میان بگذارید.

 18. معصومه سلیمانی می گوید:

  سلام برای گرفتگی محدود باید حتما عمل قلب باز انجام داد یا با آنژیو و دارو برطرف میشه؟ من خیلی از عمل می ترسم و با اینکه گاهی قلبم تیر می کشه اما متاسفانه از ترس عمل قلب باز به دکتر مراجعه نمی کنم.

 19. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  شما باید حتما به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید تا علت درد در ناحیه قفسه سینه شما مشخص شود. در خیلی از مواقع می‌توان نارسایی‌های قلبی را با دارو برطرف کرد. اما چنانچه میزان گرفتگی زیاد باشد، دکتر ابتدا سایر روش‌ها و در صورت لزوم جراحی قلب باز را تجویز خواهندکرد. بهتر است جهت پیشگیری از هرگونه آسیب احتمالی هرچه سریع‌تر به دکتر و یا متخصص قلب مراجعه کنید.

 20. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  کلیه پزشکانی که در این لیست معرفی شده‌اند، جز بهترین متخصصان قلب و عروق مشهد هستند که می‌توانید به هر کدام از آن‌ها مراجعه کنید.

 21. احمدیان یزدی می گوید:

  سلام بنده 55 ساله هستم و چندوقتی است که احساس تنگی نفس در قفسه سینه و همچنین خستگی و بی‌حالی دارم. آیا امکان دارد این علائم به دلیل بیماری قلبی باشد؟

 22. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بله ممکن است تنگی نفس و ضعف و بی‌حالی از علائم نارسائی قلبی باشند. اما تشخیص علت دقیق این موارد تنها پس از معاینه و چکاپ توسط متخصص مربوطه ممکن است و بدون بررسی دکتر نمی‌توان علت بیماری را بیان کرد. پیشنهاد می‌شود جهت شروع پروسه درمان خود حتما در اسرع وقت به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید.

 23. موسوی می گوید:

  سلام. من پارسال مرداد ماه آنژیو انجام دادم و دکتر قلبم گفتند نیاز به جراحی نیست و گرفتگی رگ ها با انجام آنژیو و مصرف دارو برطرف می شود. متاسفانه امسال مجدد احساس تیر کشیدگی در قفسه سینه می کنم و فکر می کنم باید جراحی انجام بدهم. این دکترهای قلبی که معرفی کردید جراحی هم انجام می‌دهند یا خیر؟

 24. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  توصیه می‌شود جهت تشخیص علت درد در قفسه سینه ابتدا به دکتر قلب و عروق مراجعه کنید، چنانچه ایشان تشخیص دهند که نیاز به جراحی است شما را به جراح قلب ارجاع می‌دهند.

 25. ترمه کاملیان می گوید:

  سلام ببخشید درد پشت قفسه سینه مربوط به ناراحتی قلبی میشه یا نه؟

 26. محمد می گوید:

  سلام ببخشید عمل قلب باز انجام بدیم بعدش تا چند وقت نمیشه فعالیت خیلی سنگین انجام داد؟

 27. مشاور ایران دکتر آنلاین می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  برای درد ناحیه پشت قفسه سینه می‌توانید با پزشک قلب و گوارش مشورت کنید. با آرزوی سلامتی برای شما.

 28. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام ووقت بخیر
  بعد از جراحی قلب باز نیاز است تا بیمار به مدت 8 تا 10 هفته از انجام هرگونه فعالیت سنگین خودداری کند و سپس بعد از این مدت می‌تواند با صلاحدید جراح فعالیت‌های خود را به مرور از سر بگیرد.

 29. سینا می گوید:

  سلام ببخشید من سمت چپ سینه م درد میکنه ممکنه از مشکل قلبی باشه؟ سابقه بیماری قلبی ارثی هم نداریم و این روزا استرس زیاد دارم

 30. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بله ممکن است این درد در ناحیه قفسه سینه ناشی از نارسایی قلبی باشد، بنابراین بهتر است جهت پیشگیری از هرگونه مشکل احتمالی حتما در اسرع وقت به بهترین متخصص قلب و عروق مراجعه کنید.

 31. مستانه می گوید:

  سلام ببخشید من سوالی دارم ازتون من موقع راه رفتن سریع و یا تحرک زیاد تپش قلب دارم ممکنه مشکل قلبی باشه؟ باید به دکتر قلب مراجعه بکنم؟

 32. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بله توصیه می‌شود جهت پیشگیری از هرگونه مشکل احتمالی حتما به متخصص قلب و عروق مراجعه کنید تا توسط ایشان ویزیت شوید.

 33. علی اصغر محمودی می گوید:

  سلام وقت بخیر
  من سال گذشته متاسفانه درد شدیدی در قفسه سینه احساس کردم که بعد از مراجعه به دکتر به من گفتند سکته خفیفی داشته‌ام. امسال مجددا به دکتر مراجعه کردم و ایشان گفتند باید عمل کنم چرا که 3 عدد از رگ های قلبم بسته است و با دارو درمان نمی‌شود. سپاسگزار می‌شوم اگر به من بگویید که چگونه می‌توانم یک دکتر خوب قلب در مشهد پیدا کنم تا بتوانم جراحی موفقی داشته باشم. سپاسگزار از مطالب مفیدتان.

 34. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  جهت انجام جراحی قلب باز می‌بایست به جراح قلب و عروق در مشهد مراجعه کنید چرا که همه دکترهای قلب و عروق جراحی انجام نمی‌دهند. در صفحه زیر می‌توانید لیست کاملی از بهترین جراحان قلب و عروق در مشهد را همراه با سابقه کار و رزومه آن‌ها بیابید.

  https://irandoctoronline.com/blog/the-best-heart-surgeon-in-mashhad/

 35. محدثه مرویان می گوید:

  سلام من بیماری قلبی دارم و دکترم بهم گفت باید واسه قلبم باتری بذارم، میخام یه دکتر دیگه هم واسه معاینه برم ببینم نظر ایشونم همینه یا نه؟ به نظرتون کدوم بهترین دکتر قلب مشهد کیه؟

 36. کارشناس ایران دکتر می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  کلیه پزشکانی که در این لیست معرفی شده‌اند، جز بهترین پزشکان قلب و عروق مشهد هستند و شما می‌توانید به هرکدام از آن‌ها مراجعه کنید.

 37. سمیه می گوید:

  سلام ببخشید من گاهی قلبم درد میگیره و باز خوب میشه دلیلش چیه؟ ممکنه از استرس باشه؟

 38. مشاور ایران دکتر آنلاین می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  برای تشخیص قطعی درد قلب شما، بهتر است به صورت حضوری به دکتر قلب مراجعه کرده و معاینه شوید. در این مقاله لیست بهترین دکترهای قلب مشهد آورده شده است.

 39. سپیده می گوید:

  سلام ببخشید من یکمی پا هام درد میکنه میگن ممکنه به قلب ربطی داشته باشه درسته؟

 40. مشاور ایران دکتر آنلاین می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  بله وزن زیاد می‌تواند روی عملکرد قلب تاثیر بگذارد. برای معاینه باید به بهترین دکتر قلب مشهد مراجعه کنید تا شرایط شما بررسی شود.

 41. مشاور ایران دکتر آنلاین می گوید:

  با سلام و وقت بخیر
  برای معاینه باید حتما به بهترین دکتر و متخصص قلب مشهد مراجعه کنید تا حضوری معاینه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *