تغییر چهره بعد از عمل بینی، یکی از پرتکرارترین سوالاتی که بیماران از پزشکان در جلسات مشاوره خود می‌پرسند این است که، چه میزان تغییرات در چهره آن‌ها بعد از جراحی بینی قابل مشاهده است؟
عمل بینی می‌تواند تغییرات بسیار چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای را برای افراد به وجود آورد. علاوه بر این مسئله، تناسب و هماهنگی بین بینی و سایر اجزای صورت یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که در حین جراحی مخاطب به آن دست پیدا می‌کند.

در ادامه این مقاله ما قصد داریم تا در مورد میزان و مهم‌ترین تغییرات چهره بعد از عمل بینی بیشتر با شما صحبت کنیم. با ما در ادامه مقاله همراه باشید:

تغییرات بعد از عمل بینی به چه صورت است؟

همان طور که می‌دانید عمل بینی می‌تواند با دو هدف زیبایی و یا درمانی برای بیمار انجام گیرد، اما گاهی اوقات مخاطب تمایل دارد تا هر دو جراحی را به صورت همزمان انجام دهد و در کنار رفع مشکلات تنفسی خود به اصلاح ایرادات و نواقص ظاهری بینی نیز بپردازد.

حال باید به این نکته اشاره کنیم که، هر چه میزان مشکلات و نواقص در ناحیه بینی بیشتر باشد، به همان صورت هم میزان تغییرات صورت گرفته بر روی چهره نیز افزایش پیدا می‌کند و به وضوح قابل مشاهده می‌باشد.
به عنوان مثال می‌توان به برداشتن قوز بینی و یا کوچک کردن سایز بینی اشاره کرد. بنابراین افرادی که دارای بینی‌های بزرگ و دارای قوز هستند بعد از عمل بینی شاهد تغییرات بسیار چشمگیری در چهره خود خواهند بود.

تاثیر عمل بینی بر چهره

[irp posts=”507″ name=”نوع پوست در عمل بینی چه تاثیری دارد؟ (عمل بینی با پوست ضخیم)”]

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی در شهر خود با مشاورین ایران دکتر آنلاین ارتباط برقرار کنید:

تغییر چهره بعد از عمل بینی (تغییرات جسمی بعد از جراحی بینی)

از انواع تغییرات صورت گرفته بر روی ظاهر بینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش پهنای بینی

    یکی از مهم ترین مواردی که در زمان جراحی به آن بسیار توجه می‌شود، پهنای بینی است که پس از اعمال تغییرات به ظرافت بسیار زیبایی خواهد رسید. به همین صورت افرادی که بینی پهنی دارند می‌توانند از عمل زیبایی بینی برای کاهش آن و ظرافت بخشیدن به چهره خود استفاده کنند.

  • برداشتن قوز بینی

    یکی از عمده مشکلاتی که افراد با آن مواجه هستند و تمایل دارند هر چه سریع‌تر آن را از روی بینی خود محو کنند، قوز بینی است. در واقع برداشتن این غضروف اضافه کمک بسیاری به زیبایی و جذابیت بیشتر چهره بیماران می‌کند و به عنوان طبیعی‌ترین تغییرات اعمال شده در زمان جراحی نیز شناخته می‌شود.

  • رعایت فاصله بین نوک بینی و لب‌ها

    افتادگی نوک بینی نیز می‌تواند بر روی زیبایی چهره تاثیر بسیاری داشته باشد، به همین علت پزشک در زمان جراحی سعی دارد تا فاصله مناسبی بین نوک بینی و لب بالایی ایجاد کند. این کار به جوان‌تر شدن چهره و زیبایی دو چندان کمک بسیاری می‌کند.

هزینه قبل و بعد از جراحی بینی

تغییرات روحی بعد از عمل بینی

علاوه بر ظاهر زیبا و اعمال تغییرات لازم برای از بین بردن و اصلاح مشکلات و نواقص بر روی بینی، این نوع جراحی می‌تواند باعث شود تا افراد نسبت به خود احساس بهتری داشته باشند. زیبایی و جذابیت کمک بسیاری در افزایش روحیه و اعتماد به نفس متقاضیان و در نهایت بهبود روابط اجتماعی آن‌ها می‌کند.
از این رو توصیه می‌گردد در صورتی که احساس نیاز برای بهتر شدن چهره و اعتماد به نفس خود پیدا کردید، به هیچ عنوان در انجام این جراحی تعدیل نکنید.

سخن آخر

در نهایت باید بگوییم که برای رسیدن به نتیجه ایده‌آل و مطلوب از جراحی بینی و داشتن تغییرات دلخواه شما، باید به بهترین جراح بینی مراجعه کنید تا با تجربه و سابقه‌ای که در این زمینه دارد بهترین تغییرات را برای شما فراهم آورد.
در واقع میزان علم و سابقه یک پزشک در زمینه جراحی بینی می‌تواند در نتیجه جراحی بسیار موثر باشد، به همین علت در انتخاب جراح بینی خود باید نهایت دقت را داشته باشید.

منبع: ایران دکتر آنلاین